Zrób sobie premierę

Zrób sobie premierę

Automatyzacja marketingu, remarketing na Facebooku, nowe profile artystów i możliwość generowania dedykowanych stron projektu – to nowe funkcjonalności, dzięki którym premiery zorganizowane w NuPlays mogą być jeszcze lepsze!

Dobrze przygotowana i zrealizowana premiera płyty to więcej niż połowa sukcesu. Nasze doświadczenia pokazują, że dziś przedsprzedaż oraz pierwsze dni nowego albumu na rynku to od 30 do 80 proc. jego łącznej sprzedaży.

To prawda, że Twoja muzyka musi być wszędzie (czyt. również w serwisach streamingowych, ewentualnie w tradycyjnej dystrybucji), ale premierę powinieneś robić tam, gdzie swoim najwierniejszym fanom możesz zaoferować coś wyjątkowego. I NuPlays może Ci w tym pomóc.

W ostatnich miesiącach wiele czasu poświęciliśmy na ulepszenie mechanizmów preorderu i premier. Odświeżyliśmy strony informacyjne i stronę logowania dla sprzedawców oraz wprowadziliśmy kilka nowości:

  • Automatyzacja marketingu – dzięki integracji z Salesmanago nasz system jest w stanie automatycznie powiadomić o Twojej nowej ofercie wszystkich fanów, którzy kupowali od Ciebie w NuPlays
  • Remarketing – dzięki integracji pixela konwersji jesteśmy w stanie wspólnie z Tobą zorganizować skuteczną promocję na Facebooku, która dotrze do wszystkich fanów i będzie regularnie przypominać o nowościach
  • Nowe landing page dla premier, zawierające nie tylko informacje o ofertach ale również formularze kontaktowe, dzięki którym Twoi fani mogą zapisać się na newsletter poświęcony Twojej premierze

udays.PNGLanding page UrbanatorDays 2015

Oczywiście do Waszej dyspozycji pozostają wszystkie narzędzia, które wykorzystywaliście dotychczas, pozwalające zaplanować i przeprowadzić premierę swojego albumu w spektakularny sposób, wykorzystujący wszelkie dostępne obecnie środki i narzędzia:

Przedsprzedaż singli, albumów lub np. ekskluzywnych remiksów. Przedsprzedaż albumu w formie cyfrowej lub na CD czy winylu.

Chcesz mieć dla fanów T-shirt z premierowym motywem? Skorzystaj z NuPlays On Demand, będziesz mógł zaoferować koszulki bez inwestowania nawet złotówki w ich produkcję. 

Bilety kolekcjonerskie na odsłuch premierowy i bilety elektroniczne na koncerty premierowe? To możliwe. Coś wyjątkowego, np. płyta na kartach dCard w limitowanej serii? Zwykła płyta z wlepkami, kodem do elektronicznej wersji albumu w jakości HD i biletem na występ zakodowanym na dCard? Kilka kliknięć i masz dla swoich fanów propozycję absolutnie wyjątkową, której nie znajdziesz w żadnym innym portalu muzyczno-sprzedażowym.

tede_preorder.JPGStrona TEDE w NuPlays

I nie ma znaczenia, czy jesteś dużą wytwórnią, czy niezależną formacją. To wszystko jest dla każdego, kto chce korzystać z NuPlays.

Możemy dziś śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedynym serwisem online koncentrujący się na organizowaniu jak najciekawszych premier nowych albumów.

Zrobiliśmy wszystko, żebyś mógł zarabiać na swojej muzyce. Twoja kreatywność i nasze technologie stanowią razem potencjał, który niemal natychmiast można przekształcić w realne korzyści.

Wierzymy w sztukę, ale też rozumiemy, że nie możesz miesiącami czekać na pieniądze za sprzedaną płytę. W NuPlays już kilka minut po premierze będziesz wiedział, ile zarobiłeś, a kasa jest dostępna praktycznie od zaraz.

Jednym zdaniem – NuPlays pozwala ci panować nad wszystkim. Wydajesz nową płytę? Zaplanuj więc jej premierę z rozmachem przy pomocy NuPlays i miej nad wszystkim kontrolę. Od ogłoszenia daty po pierwszą wypłatę.