Testujemy nowy layout NuPlays

Testujemy nowy layout NuPlays

Pracujemy nad nowym wyglądem NuPlays. Dziś chcę się z Wami podzielić podglądem - zobaczcie jak wygląda nowa strona główna i dajcie znać co sądzicie w komentarzach!

Założeniem nowego layoutu było umożliwienie Wam łatwiejszego odkrywania nowej muzyki. Stara szata graficzna utrudnia przeglądanie nowości i różnych ofert powiązanych z albumami (np. biletów, nośników, koszulek itd.).

Co się zmieniło? Przede wszystkim zmieniliśmy sposób przeglądania ofert. Na głównej stronie w centralnej części znajdziecie teraz nowe menu, które pozwala trzema kliknięciami zawęzić poszukiwania do interesującego nas gatunku oraz typu oferty.

menu_nowe.JPG

Kolejną nowością jest layout, który "ciągnie się" w dół strony - w miarę przewijania doczytują się kolejne albumy (lub oferty). Dzięki temu nawigacja jest łatwa na każdym urządzeniu - laptopie, smartfonie i tablecie.

Zmienia się także widok samych ofert - teraz wystarczy, że klikniecie w dowolnym miejscu kafelka, a szczegóły oferty zobaczycie na rozwinięciu kafelka:

nowa oferta.JPG

 

Nowy layout jest zaprojektowany responsywnie, tzn. dostosowuje się do urządzenia, na którym go przeglądacie: 

mobile.JPG tablet.JPG

Mamy dla Was jeszcze dużo innych nowości, w tym jedną bardzo ważną, a dotyczącą sposobu dostępu do zakupionych treści :) Stay tuned!

Co sądzicie?