Płyty od NuPlays na regałach Kultury Na Widoku !

Płyty od NuPlays na regałach Kultury Na Widoku !

Muzyka, filmy, książki, gry i archiwalia - wśród ponad 900 utworów na regałach Kultury na Widoku, dostępne są cyfrowe wersje dziesięciu gorących tytułów z serwisu NuPlays. Instalacje przez 5 miesięcy będą podróżowały po Polsce, dwiedzając 48 miejsc i 14 festiwali.

Celem multimedialnego projektu jest budowanie świadomego uczestnictwa w kulturze. Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, żeby wyrobić w sobie nawyk sięgania po kulturę z legalnych źródeł.

Wszyscy zainteresowani otrzymują dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w cyfrowym wydaniu. Regały Kultury Na Widoku to uliczne wirtualne biblioteki, z których można pobrać filmy, muzykę, książki i gry z legalnych źródeł.

W tej edycji Kultura Na Widoku rozszerza swój zasięg dzięki plakatom, z których również można pobrać wszystkie udostępniane utwory.
Szukajcie ich w bibliotekach, domach kultury i szkołach w swoich miastach i miasteczkach!

Cała oferta dostępna jest na stronie www.kulturanawidoku.pl

Jedenaście wybranych albumów w formacie MP3, które oferuje NuPlays w akcji Kultury na Widoku to:

Kazik „12 groszy”

Smolik „ 4 ”

Jazzpospolita „Jazzpo”

TEDE „#Kurt_Rolson”

Fisz Emade Tworzywo „Mamut”

Męskie granie

Artur Rojek „Składam się z ciągłych powtórzeń”

Pablo Pavo „Tylko”

Sara Brylewska „Skąd przyszłaś”

Skubas „Brzask”

"Papusza" muzyka z filmu Jana Kantego Pawluśkiewicza

Kultura Na Widoku uzyskała wyróżnienie „Patronat Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Samorządności”. Projekt realizuje Fundacja Legalna Kultura. Partnerami strategicznymi są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji!