Otwarte Wtorki z NuPlays III - 30 maja : DiAnti / Goat Force One / Sounds Like The End Of The World / Ugly 10

Otwarte Wtorki z NuPlays III - 30 maja : DiAnti / Goat Force One / Sounds Like The End Of The World / Ugly 10

 

30.05_otwarte_wtorki.jpg

30 maja w Progresja Music Zone odbędzie się ostatni ćwierćfinał Otwartych Wtorków z NuPlays. DiAnti, Goat Force One, Sounds Like the End of the World zagrają o kolejne dwa miejsca w półinałach.

 

 

DiAnti

Skład :

G3pp - wiosło solowe

Artk - pały

Mario - grube sznury

Grafit - wiosło rytm i chrypa

dianti.jpg

Sami o sobie :

Grupa rockowa z Warszawy. Zrodzona we wrześniu 2012 etap wieku niemowlęcego przebrnęła wyjątkowo szybko. Okres dojrzewania okazał się niezwykle burzliwy jednak czasy eksperymentów doprowadziły do ukształtowania własnej oryginalnej osobowości o wyjątkowo sztywnym i prostym rockowym kręgosłupie.

Chłopaki na koncertach potrafią rozpalić publikę do białości sami dając z siebie 200% energii. Zabawa na żywo razem z DiAnti to niezapomniane przeżycie, które uzależnia jak najsilniejszy narkotyk tyle, że beż żadnych negatywnych konsekwencji. Jest całkowicie zdrowa i w pełni legalna a nawet zalecana przez lekarzy, znachorów i kapłanów jako panaceum na wszelkie dolegliwości duszy i ciała.

Facebook

 

GOAT FORCE ONE

Skład :

Lisu - wokal
Janusz - gitara
Erol - gitara
Bida - gary
Molend – bas

goat force.jpg

Sami o sobie :

Goat Force One powstał we wrześniu 2012 roku z ręki Erola i Bidy. W styczniu 2013 doszedł Lisu. Jako trio zaczęliśmy tworzenie kolejnych numerów i poszukiwanie reszty składu. W lutym 2013 na miejsce basisty wkroczył Molend, dodając „dziadoskiego” niskiego brzmienia i jakże delikatesowych nowych trunków w sztucznym tworzywie. Do ostatecznego składu w kwietniu tegoż samego roku dołączył Janusz zapełniając gitarą prawą stronę sceny. Po stabilizacji składu zaczęliśmy przygotowywać się do pierwszych sztuk. Nasza sceniczna premiera przypadła na 8 listopada 2013 roku podczas Rockowych Dziadów w Sandomierzu razem z zaprzyjaźnioną kapelą S.N.O.W. Od lutego 2014 pracujemy w studio nad naszą debiutancką EPką. W między czasie na zastępstwie basowym wspierają nas (Kantona i Okocim). Nasz styl grania nie do końca jest dla nas jasny, więc jeśli chcecie przekonać się o co nam chodzi zapraszamy na najbliższe sztuki.

Facebook

 

SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD

Skład :

Mateusz Gajda - gitara basowa
Łukasz Pawluk - instrumenty klawiszowe
Michał Baszuro - gitara elektryczna
Wojciech Kowal - gitara elektryczna
Tomasz Hoffman - instrumenty perkusyjne

soundslikthe.jpg

Sami o sobie :

Sounds Like The End Of The World to pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 zarejestrował promocyjny mini-albumu "It All Starts Here" zawierający 5 autorskich utworów, który następnie wydał własnym nakładem w marcu tego samego roku. Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami Long Distance Calling, Tides From Nebula, Tune, DispersE czy Lebowski.

Facebook

 

UGLY 10

Skład :

Filip Lato - wokal
Jerzy Wolski - gitara
Michał Kalinowski - gitara
Wiktor Pawelec - bębny
Kuba Łukowski – bas

ugly 10.jpg

Gramy od 2011roku. W 2012 wydaliśmy pierwszy materiał „Five Ugly Songs”, który zebrał dobre recenzje w prasie, gdzie wyróżniono umiejętność zespołu do pisania ciekawych i chwytliwych numerów. Gramy koncerty w Warszawie i poza, bierzemy udział w imprezach, gromadzących wiele zespołów i stale poszerzamy grono naszych słuchaczy jak i nasze możliwości jako instrumentalistów. Na wiosnę 2014 zapowiadamy premierę naszego nowego materiału, nad którym pracowaliśmy niemalże od wydania poprzedniej EP. Materiału, który otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju i którego prezentacji na żywo wręcz nie możemy się doczekać, bo, o ile na co dzień grzeczni i skromni, tak tutaj jesteśmy bardzo przekonaniu i pełni wiary w jakość dźwięków jakie chcemy Wam dostarczyć.

Facebook