Otwarte Wtorki z NuPlays III - 10 czerwca : 72 Desperate Rebels / D'Dorsh / Traffick Junky / Ugly 10

Otwarte Wtorki z NuPlays III - 10 czerwca : 72 Desperate Rebels / D'Dorsh / Traffick Junky / Ugly 10

 

10382449_713168882057571_3663151867654215479_n.jpg

Ostateczne rozstrzygnięcia coraz bliżej ! Pierwszymi zespołami, które powalczą o wielki finał są " są 72 Desperate Rebels, D'Dorsh, Traffick Junky, Ugly 10. Zapraszamy już 10 czerwca do Progresji, otwarcie bram o 18:00, start koncertów 19:15, bilety 15 PLN.

Dostępna będzie również transmisja on-line, a każdy ją oglądający, podobnie jak publiczność w klubie, będzie mogła oddać swój głos na najlepszy jego zdaniem zespół.

 

Wykup bilet na transmisje on-line

 

72 DESPERATE REBELS

Skład:

Wokal: Michał Perzyński

Gitara:  Jacek Goc

Gitara: Czesław Szewczyk

Perkusja: Piotr Winiarski

72desperate.jpg

Sami o sobie :

Muzyka 72DR mieści się gdzieś pomiędzy starym HC a złym metalem. Zespół powstał w 1999 roku, po czym dość szybko dokonał żywota, nie zostawiając po sobie żadnych nagrań poza garścią rehów. W lutym 2013 zmartwychwstał w oryginalnym składzie, czego wynikiem jest nagrana jesienią tego samego roku EP "Ostrowskie". Materiał ten został ponownie poddany masteringowi i jest już dostępny jako CD.

FACEBOOK

 

D'DORSH

skład :

Łukasz Stachowiak - wokal, gitara elektryczna
Michał Obrycki - gitara elektryczna
Piotr Binkul - gitara basowa
Marek Szymkowicz - perkusja

d'orsh.jpg

Sami o sobie :

Zespół powstał w 2008 roku. Początkowo był to jedynie niezobowiązujący projekt kilku muzyków, jednak impuls przychylności publiki zdecydował o rozpoczęciu grania "na poważnie". Ich debiutem był występ podczas imprezy uniwersyteckiej w 2010. Od tamtej pory regularnie pojawiają się zarówno na mniejszych, jak i większych scenach muzycznych. W repertuarze zespołu znajdują się kawałki inspirowane pełnymi energii klasykami muzyki rockowej oraz prostymi, lecz bardzo celnymi tekstami. Dumnie reprezentują, przychylny im Dom Kultury w Olsztynku.

Formacja zdobyła w swojej krótkiej karierze wyróżnienie ProRock 2013, II miejsce na OFMA 2013. Zwycięzyła na ERROR 2013, w finale regionalnym Fonografika YoungStage w Warszawie oraz na festiwalu Młodzi Górą w 2014 r. Skład D’Dorsh zaangażował się również w dopingowanie olsztyńskich szczypiornistów nagrywając dla nich oficjalny hymn.

FACEBOOK

 

TRAFFIC JUNKY

Skład :

Dominik Piechowski - Bas

Dariusz Krasowski - Wokal

Bartosz Podębski - Bębny

Paweł Rychta - Gitara

traffic junky.JPG

Sami o sobie :

Charyzmatyczny kwartet, który swoim stylem grania wraca do korzeni muzyki   rockowej z lat 70' i łączy ją z nowocześnie brzmiącymi riffami. Dynamiczna perkusja, pulsujący bas, nieszablonowa gitara w połączeniu z dopasowanym wokalem tworzy spektakl, który na długo pozostaje w pamięci.

Zespół powstał w marcu 2013 roku. Od tego czasu zagrali już kilkanaście koncertów w olsztyńskich pubach i salach koncertowych; m.in. przed takimi zespołami jak: Acid Drinkers, Transsexdisco, War-Saw, Monolit. W sierpniu muzycy wygrali przegląd muzyczny Planetafest 2013.

Na swoim koncie mają wydane swoim kosztem debiutanckie demo, które promuje teledysk do piosenki Wild Guns. Na początek roku 2014 zaplanowane jest wydanie kolejnego już zarejestrowanego materiału.

FACEBOOK

 

UGLY 10

Skład :

Filip Lato - wokal
Jerzy Wolski - gitara
Michał Kalinowski - gitara
Wiktor Pawelec - bębny
Kuba Łukowski – bas

ugly 10.jpg

Gramy od 2011roku. W 2012 wydaliśmy pierwszy materiał „Five Ugly Songs”, który zebrał dobre recenzje w prasie, gdzie wyróżniono umiejętność zespołu do pisania ciekawych i chwytliwych numerów. Gramy koncerty w Warszawie i poza, bierzemy udział w imprezach, gromadzących wiele zespołów i stale poszerzamy grono naszych słuchaczy jak i nasze możliwości jako instrumentalistów. Na wiosnę 2014 zapowiadamy premierę naszego nowego materiału, nad którym pracowaliśmy niemalże od wydania poprzedniej EP. Materiału, który otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju i którego prezentacji na żywo wręcz nie możemy się doczekać, bo, o ile na co dzień grzeczni i skromni, tak tutaj jesteśmy bardzo przekonaniu i pełni wiary w jakość dźwięków jakie chcemy Wam dostarczyć.

Facebook