NuPlays On Demand - stwórz za darmo koszulki dla swoich fanów (WIDEO)

NuPlays On Demand - stwórz za darmo koszulki dla swoich fanów (WIDEO)

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam nową usługę NuPlays On Demand, dzięki której zaoferujecie swoim fanom najwyższej jakości koszulki nie inwestując nawet złotówki!

NuPlays On Demand to szczególny rodzaj oferty, którą możecie sprzedawać w pakiecie z plikami MP3 lub samodzielnie. W trzech prostych krokach możecie stworzyć koszulkę (mamy dwa rodzaje koszulek męskich, dwa rodzaje damskich i dziecięce, w wielu kolorach bazowych):

  • Logujecie się do swojego konta sprzedawcy w NuPlays (nuplays.pl/seller/), wybieracie artystę i album, na stronie którego ma być widoczna oferta
  • Wybieracie "dodaj ofertę" (niebieski przycisk na dole strony)
  • Wybieracie opcję "Stwórz nowy t-shirt!"

Uruchomi się prosty kreator; po wpisaniu nazwy oferty (np. Koszulka na X-lecie zespołu) możecie ograniczyć liczbę sztuk dostępnych w tej ofercie, a następnie zostaniecie poproszeni o wybór kroju, kolorów, w których ma być dostępna i wgranie grafiki, która ma być naniesiona na koszulce: musi mieć co najmniej 1500 na 1500 pikseli oraz mieć transparentnte tło (alpha=transparent) i format .png.

Po wgraniu grafiki będziesz mógł zobaczyć wizualizację produktu i je zaakceptować. Pozostaje Ci tylko wybrać rynki i zdecydować o tym, jaką kwotę chcesz otrzymać za każdy sprzedany t-shirt (lub zaakceptować domyślne kwoty). 

Nie musisz robić nic więcej, bowiem produkcją i dostarczeniem koszulki do Twojego klienta zajmiemy się my!

Oto krótki film wideo, jak to zrobić:

 

Oto przykład:

urbanator.JPG

Koszulki produkujemy niezwłocznie po złożeniu zamówienia przez klienta. Nie ma minimalnych zamówień ani ograniczeń liczby ofert, które  możecie tworzyć. 

Dzięki NuPlays On Demand możecie tworzyć dla swoich fanów zupełnie nowe, niespotykane projekty, np:

  • sprzedawać im koszulki, w których mogą za darmo wejść na konkretny koncert (koszulki-bilety na kocerty)
  • tworzyć serie koszulek limitowane do kilku sztuk (lub nawet jednej - kto pierwszy, ten lepszy!)
  • tworzyć pakiety MP3+specjalna koszulka z okazji premiery albumu

Możecie oferować swoje koszulki fanom na całym świecie - dostarczamy je wszędzie tam, gdzie dociera poczta. Szczegóły dotyczące kosztów usługi znajdziecie na tej stronie.