NuPlays dCards - Twoja muzyka i koncerty w nowym wydaniu!

NuPlays dCards - Twoja muzyka i koncerty w nowym wydaniu!

Czy zastanawialiście się kiedyś, co Wasi fani robią z kupionymi od Was płytami CD? Wierzcie lub nie, ale większość zgrywa je do plików by słuchać ich z laptopa lub telefonu, a sama płyta ląduje na półce jako… kolekcjonerski gadżet!

Więc dlaczego nie ułatwić im życia? Skoro fani potrzebują kolekcjonerskiego nośnika, a coraz mniej ludzi ma w domu jakikolwiek odtwarzacz CD, zaoferujcie im swoje albumy (a także inne produkty, np. zapisy koncertów, filmy, teledyski) w formie karty dCard!

 DSCN3199.JPG

dCard to nowy nośnik: plastikowa karta ze zdrapką wielkości karty kredytowej. Na jej rewersie znajduje się instrukcja dla fana, natomiast jej awers jest dla Was: dostarczcie nam projekt, a my przygotujemy dla Was serię kart!

Dzięki naszej nowej usłudze możecie zamówić pakiety kart z kodem umożliwiającym natychmiastowe odtwarzanie (lub pobranie) Waszej muzyki na dowolnym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową: na laptopie, smartfonie, tablecie a nawet… telewizorze!

Karty dCard dostarczone przez NuPlays możecie sprzedawać dokładnie tak, jak sprzedajecie swoje płyty CD: na koncertach lub przez Wasz sklep internetowy – na przykład na NuPlays.

 

DSCN3218.JPG

Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne projekty etui na karty, dzięki którym możecie stworzyć piękne zestawy kolekcjonerskie dla swoich fanów:

DSCN3222.JPG

Oprócz tego wykorzystując format dCard możecie stworzyć limitowane bilety na koncerty, na których możecie umieścić do pobrania dowolny content cyfrowy. Taki bilet możecie sprzedawać przez NuPlays wykorzystując odpowiedni szablon oferty. Co więcej, nie musicie ich wysyłać do fanów pocztą - możecie przekazywać im je w miejscu koncertu, po okazaniu potwierdzenia zakupu. Dzięki temu cały proces jest własciwie bezobsługowy!

DSCN3204.JPG

Ceny pakietów kart znajdziecie w cenniku usług NuPlays.

Zamówienia na karty przyjmowane są po adresem e-mail: dcard@nuplays.com