Nowa usługa NuPlays – biletomat „direct-to-fan”

Nowa usługa NuPlays – biletomat „direct-to-fan”

Kilka miesięcy temu zadeklarowaliśmy Wam, że mocno stawiamy na pre-ordery i premiery. Dziś chcemy pokazać Wam kolejny element tego projektu – ulepszony moduł sprzedaży biletów online, dzięki któremu zorganizujecie sprzedaż biletów w wersji elektronicznej bezpośrednio swoim fanom i wygodnie wpuścicie ich na koncert dzięki aplikacji do kasowania biletów.

Nowością w module sprzedaży biletów jest to, że trafiają one do fanów w formie kodów QR.

Wystarczy, aby kupujący zarejestrował się na stronie NuPlays i dokonał zakupu biletu na interesujące go wydarzenie. Kod QR zostanie wysłany na jego adres email i umożliwi szczytanie go przy wejściu do klubu za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na system android lub iOS. Aplikacja działa również bez dostępu do internetu – wystarczy przed koncertem dokonać synchronizacji bazy biletów.

coderdr.JPG

Sczytanie biletu odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania za darmo z appstore i Google Play. Po jej zainstalowaniu otrzymacie od nas login i hasło do specjalnego konta (miesięczny dostęp do niego kosztuje 35 zł, a do czerwca 2016 roku obowiązywać będzie specjalna, promocyjna cena – 14,99 zł/mies), z którego aplikacja automatycznie pobierze listę biletów sprzedanych w NuPlays.

Oczywiście bilety można sprzedawać bez konieczności korzystania z aplikacji - wtedy swoich fanów wpuszczacie na koncerty na podstawie raportu transakcji pobranego z systemu NuPlays i numeru transakcji na okazanym przez Klienta.

biletfismoll.JPGBilety w formie kodów QR to opcja dostępna zarówno dla muzyków niezależnych, jak i klubów. Już teraz korzysta z niej m.in. znany warszawski klub FUGAZI. Kluby, jak i artyści otrzymują tym samym kontakty do osób żywo zainteresowanych ich działalnością. To najlepsza grupa docelowa dla dalszej komunikacji – informowania fanów o swojej ofercie, nowościach lub premierach.

Pamiętajcie, że sprzedawanie biletów przez NuPlays jest najtańsze na rynku – pobieramy tylko 6,5 % prowizji od sprzedanego biletu (minimum 99 gr.)!

Szczegółowe pytania kierujcie na adres e-mail: suport_seller@nuplays.com.

A najlepiej zalogujcie się do Waszego konta sprzedawcy w NuPlays i sami sprawdźcie, jak łatwo jest sprzedawać bilety online z NuPlays!