Kultura Na Widoku jeszcze tylko przez miesiąc

Kultura Na Widoku jeszcze tylko przez miesiąc

Kultura Na Widoku to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w cyfrowym wydaniu, dosłownie i w przenośni wychodząc naprzeciw współczesnemu odbiorcy. Jeszcze przez miesiąc trwa projekt Kultura Na Widoku, który daje dostęp do ponad 900 utworów – filmów, książek, albumów muzycznych i archiwaliów. NuPlays kolejny już rok bierze udział w tym przedsięwzięciu i udostępnia wybrane tytuły spośród swojej oferty.

Zachęcamy do korzystania z kultury – legalnie! ;)

Uliczne i wirtualne biblioteki to multimedialne instalacje, umożliwiające korzystanie z kultury, ustawione w centralnych punktach miast i wydarzeń kulturalnych, a także plakaty rozwieszone na terenie całej Polski. Sercem całego projektu jest strona internetowa, do której prowadzą łącza zamieszczone na instalacjach i plakatach, gdzie w zakładce „Pobierz utwory” znajduje się cały dostępny katalog projektu.

Z okazji jubileuszu Festiwalu Filmowego w Gdyni, Legalna Kultura postanowiła przypomnieć Laureatów wszystkich 40-tu edycji udostępniając ich dzieła Zapraszamy do skorzystania z tego niezwykłego filmowego wehikułu czasu, który pozwoli wielu z nas ponownie przeżyć magie polskiego filmu, a wielu młodym widzom odkryć ikony polskiego kina. Wejdźcie na www.kulturanawidoku.pl i przekonajcie się sami :)