Już jest! Preorder albumu TEDE pt. VANILLAHAJ$ - LIMI'TEDE'EDITION tylko na NuPlays

Już jest! Preorder albumu TEDE pt. VANILLAHAJ$ - LIMI'TEDE'EDITION tylko na NuPlays

Na platformie NuPlays wystartowała sprzedaż trzynastego albumu TEDE pt.VANILLAHAJS. Album dostępny jest w dwóch wersjach – zwykłej zawierającej CD oraz specjalnej LIMI'TEDE'EDITION z dodatkowymi kompozycjami, plikami MP3 oraz dCard do pobrania wersji cyfrowej. Wersja limitowana dostępna jest tylko w przedsprzedaży na NuPlays.pl!

Specjalna edycja płyty CD z dodatkowymi kompozycjami, plikami MP3 i kartą dCard do pobrania wersji cyfrowej jest już dostępna w przedsprzedaży tylko na serwisie NuPlays za 45 zł z dostawą, a album w formie pliku MP3 za 12,99 zł.

Co na trzynastej płycie

Wykonawcami utworów są TEDE&SIR MICHU, a wydawcą płyty Wytwórnia Wielkie Joł / Tede Enterprise. Jak dotąd VANILLAHAJS promowany jest przez single: Na pierwszej linii, Wunder-Baum, Martwe Ziomki, Pażałsta oraz #Hot16challenge, które w rozszerzonej wersji również znajdzie się na nadchodzącym krążku.

 

Choć VANILLAHAJS zapowiada się bardzo nowocześnie, to starsi fani Tede też nie będą zawiedzeni. Inteligentne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF'a. Oprócz niego na płycie VANILLAHAJS pojawi się kilku znakomitych gości. Swoje gościnne zwrotki nagrali między innymi Abel, Te-Tris i RAS(mentalism).

Partnerami wydawnictwa są: RapGenius, PLNY Textylia, CGM.PL, NUPLAYS.PL, Magazyn Vaib

Wszystkie single są do kupienia bezpośrednio od Wytwórni na http://tede.nuplays.pl