"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" odc. 6: Jak nagrywać rap

"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" odc. 6: Jak nagrywać rap

"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" to nasz oryginalny poradnik przeznaczony dla tych, którzy planują karierę muzyczną i chcą ją budować na sensownych przesłankach. Dowiedz się więcej o projekcie.
 
Najlepszym przyjacielem muzyka zawsze będzie realizator jego nagrań

Co jest dzisiaj potrzebne, żeby nagrać singla, EP-kę lub nawet cały album? Na dobrą sprawę wystarczy smartfon. Słyszeliśmy już takie płyty. Jakbyśmy przyłożyli ucho do piekła.

Dlatego, kiedy już decydujesz się zarejestrować swój materiał, lepiej oddać sprawę w ręce specjalisty. Profesjonalny realizator w studio nagraniowym to człowiek, który nie tylko włącza sprzęt, kręci gałkami, a potem wszystkim podaje drinki z parasolkami.

To współtwórca twojego sukcesu. Artysta. Może sprawić, że piosenka stanie się arcydziełem. Zabrzmi jak podarowana przez samego Quincy Jonesa. Porwie tłumy i stanie się kanonem. Zarobi miliony dolarów. Właśnie dlatego swego czasu amerykański producent Rick Rubin znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych postaci świata.

Kimś takim w prężnym środowisku polskiego hip hopu jest Grzegorz „Młody Grzech” Janiszewski. Realizator i producent w wytwórni Wielkie Joł. Gość, który po 15 latach robienia płyt wie to i owo o biznesie muzycznym. A także sporo o odpowiedzialnym… piciu.

 

Zobaczcie koniecznie pozostałe odcinki:

 

 

 

 

 

Checie być informowani o wszystkich odcinkach? Zasubskrybujcie nasz kanał YouTube.

Mamy również nadzieję na to, że wiedza, którą tu będziemy prezentować, zachęci Was do wykorzystania możliwości, jakie NuPlays daje artystom i wytwórniom - zachęcamy Was do darmowej rejestracji na http://nuplays.pl/seller/.

Możesz udostępnić lub polubić ten wpis: