"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" odc. 1. O graniu na żywo (i nie tylko)

"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" odc. 1. O graniu na żywo (i nie tylko)

"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" to nasz oryginalny poradnik przeznaczony dla tych, którzy planują karierę muzyczną i chcą ją budować na sensownych przesłankach. Dowiedz się więcej o projekcie.

Gościem pierwszego odcinka naszego cyklu jest Marek "Prezes" Laskowski, właściciel i założyciel Progresja Music Zone - jednego z najbardziej znanych klubów muzycznych w Polsce. Wielbiciel wszelkiej muzyki dobrej zwłaszcza wykonywanej na żywo.

Od 11 lat organizuje najlepsze koncerty w Warszawie. Współpracował z największymi gwiazdami szeroko pojętej sceny rockowej. 

W kilkuminutowej rozmowie Marek opowie m.in o tym, gdzie grać na początku kariery i dlaczego oryginalność i świeżość jest tak ważna dla fanów. 

Zobaczcie sami: 


W kolejnym odcinku, który opublikujemy za tydzień, będziecie mogli zobaczyć Kamila "Jakuzę" Jaczyńskiego, executive directora w wytwórni Wielkie Joł. Opowie o kilku podstawowych regułach, które rządzą w showbiznesie.

Checie być informowani o wszystkich odcinkach? Zasubskrybujcie nasz kanał YouTube.

Mamy również nadzieję na to, że wiedza, którą tu będziemy prezentować, zachęci Was do wykorzystania możliwości, jakie NuPlays daje artystom i wytwórniom - zachęcamy Was do darmowej rejestracji na http://nuplays.pl/seller/.

Możesz udostępnić lub polubić ten wpis: