"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" odc. 9. O karierze w Polsce i za granicą

"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" odc. 9. O karierze w Polsce i za granicą

"Droga do kariery: tajniki branży muzycznej" to nasz oryginalny poradnik przeznaczony dla tych, którzy planują karierę muzyczną i chcą ją budować na sensownych przesłankach. Dowiedz się więcej o projekcie
 

DIY: Do It Yourself!

Gościem kolejnego odcinka jest Tony Duckworth, General Manager PIAS na Polskę i Europę Wschodnią w Mystic Production, jednej z największych niezależnych polskich wytwórni płytowych.

Stwierdzenie, że zespołom w Polsce jest trudniej niż w Wielkiej Brytanii, może nie być zaskoczeniem, nawet jeśli wyobrazimy sobie, jaka ogromna liczba młodych ludzi próbuje tam zrobić karierę. Dlaczego jednak polskim artystom jest trudniej się przebić i co ważniejsze – co mogą zrobić, by nie czekać całą wieczność, aż ktoś odsłucha demo i zadzwoni z wytwórni? Zdaniem Tony'ego, zrobić można bardzo dużo, a słowa „Do it yourself!” powinni powtarzać jak mantrę, wszyscy początkujący w branży muzycy.

Są narzędzia, są możliwości, są dobre rady doświadczonych ludzi z branży...i nic nie powinno Cię powstrzymywać przed realizowaniem swojej zagranicznej kariery. Posłuchajcie, wyciagnijcie wnioski, dajcie znać i czy się z nim zgadzacie:

 

Zobaczcie koniecznie pozostałe odcinki: na naszym kanale YouTube.

Mamy również nadzieję na to, że wiedza, którą tu będziemy prezentować, zachęci Was do wykorzystania możliwości, jakie NuPlays daje artystom i wytwórniom - zachęcamy Was do darmowej rejestracji na http://nuplays.pl/seller/.

Możesz udostępnić lub polubić ten wpis: