30 marca 2015

Rock na Zielono – koncert, do którego można wracać wielokrotnie (dzięki dCard)

Paweł Soproniuk w kategorii

18 kwietnia po raz pierwszy w Polsce odbędzie się koncert, na który można zakupić bilet w postaci pamiątkowej karty dCard, a potem oglądać zapis wideo całego wydarzenia. Mowa o festiwalu „Rock na Zielono IV” dostępnym na NuPlays.

„Rock na Zielono” to wyjątkowy koncert w kalendarzu imprez mocnego grania. W tegorocznej edycji wystąpią zespoły KABANOS, Wild Pig, Night Mistress, Plan i Dive.

 Oprócz tradycyjnego biletu uprawniającego do wejścia na koncert, możliwy jest zakup biletu – karty, który w tej formie jest nowatorskim pomysłem NuPlays. Kod ukryty pod zdrapką na karcie umożliwia dostęp do nagrań, zapisów koncertów lub treści wideo przy użyciu dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. Sama zaś karta ozdobiona grafiką koncertu będzie pamiątką po koncercie, którą możecie przekazać innemu fanowi jako prezent.

Tak oto już po koncercie, chcąc wrócić do emocji z jego trwania i obejrzeć jeszcze raz występujące zespoły wraz z ujęciami z widowni, na której sami byliście – będziecie mogli  odtworzyć jego zapis wzbogacony o wywiady z artystami.

RnZ dCard.PNG

Cena tradycyjnego biletu na koncert - 35 zł, cena e-biletu z dCard to 42 zł.

Dla tych, którzy nie będą w stanie dojechać na koncert do Proximy, NuPlays oferuje transmisję na żywo. Dostępna w jakości HD, do obejrzenia na całym świecie, wymaga jedynie posiadania komputera lub innego urządzenia podłączonego do Internetu (minimum 2 Mbit/s), z kartą dźwiękową i najnowszym Flash Playerem.

Cena transmisja na żywo koncertu „Rock na Zielono IV” to 9.99 zł.

IV edycję "Rock na Zielono" poprowadzi, jak co roku Przemysław „Jah Jah” Frankowski. Znany i lubiany dziennikarz muzyczny "Antyradia".

Polecamy!


Tagi:transmisja livedCardRock na zielono
Podobne wpisy: