26 maja 2014

Otwarte Wtorki z NuPlays III - 27 maja : 72 Desperate Rebels / OK, stop! / Solitary / Traffic Junky

NuPlays w kategorii

 

 

27.05_otwarte_wtorki.jpg

 

Podczas trzeciego ćwierćfinału Otwartych Wtorków z NuPlays zobaczymy 72 Desperate Rebels, OK, stop!, Solitary oraz Traffic Junky.

 

72 DESPERATE REBELS

Skład:

Wokal: Michał Perzyński

Gitara:  Jacek Goc

Gitara: Czesław Szewczyk

Perkusja: Piotr Winiarski

72desperate.jpg

Sami o sobie :

Muzyka 72DR mieści się gdzieś pomiędzy starym HC a złym metalem. Zespół powstał w 1999 roku, po czym dość szybko dokonał żywota, nie zostawiając po sobie żadnych nagrań poza garścią rehów. W lutym 2013 zmartwychwstał w oryginalnym składzie, czego wynikiem jest nagrana jesienią tego samego roku EP "Ostrowskie". Materiał ten został ponownie poddany masteringowi i jest już dostępny jako CD.

FACEBOOK

 

OK, STOP !

Skład :

Kuba Siemienkowicz
Patryk Madaliński
Mateusz Szpakowski
Maria Kiedrowska

Sami o sobie :

Krótki opis zespołu (300 – 800 znaków): Zespół ze Zduńskiej Woli grający własne utwory. Na chwilę obecną tworzą go cztery osoby lecz skład z czasem będzie się powiększał. Gramy muzykę którą czujemy, lubimy i staramy się nie zamykać w jakiejś konkretnej stylistyce. Każda możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością jest dla nas wartościowym doświadczeniem.

FACEBOOK

 

SOLITARY

Skład :

Karolina - wokal
Karol - gitara
Kamil - gitara
Seweryn - bas
Tomek – perkusja

Solitary_f1.jpg

Sami o sobie :

Grupa muzyczna grająca art metal z elementami gothic, doom metalu, art rocka. Założycielami formacji są Tomasz Brodowski i Adam Wysocki. Obecnie grają w składzie - Karolina Pisowacka (wokal), Karol Kiryłło (gitara), Piotr Mrugalski (gitara), Seweryn Jasiński (gitara basowa), Tomasz Brodowski (perkusja).
Początki poszukiwań własnej muzycznej tożsamości sięgają lat dziewięćdziesiątych. Grupa prezentowała się w prasie, rozgłośniach radiowych, składankach muzycznych krajowych i zagranicznych, na wielu koncertach. Z końcem roku 2000 została podjęta decyzja o zawieszeniu działalność Solitary.

W maju 2012 roku grupa wznawia działalność, powraca z nowym materiałem, gra również stare kompozycje w nowych aranżacjach.

FACEBOOK

 

TRAFFIC JUNKY

Skład :

Dominik Piechowski - Bas

Dariusz Krasowski - Wokal

Bartosz Podębski - Bębny

Paweł Rychta - Gitara

traffic junky.JPG

Sami o sobie :

Charyzmatyczny kwartet, który swoim stylem grania wraca do korzeni muzyki   rockowej z lat 70' i łączy ją z nowocześnie brzmiącymi riffami. Dynamiczna perkusja, pulsujący bas, nieszablonowa gitara w połączeniu z dopasowanym wokalem tworzy spektakl, który na długo pozostaje w pamięci.

Zespół powstał w marcu 2013 roku. Od tego czasu zagrali już kilkanaście koncertów w olsztyńskich pubach i salach koncertowych; m.in. przed takimi zespołami jak: Acid Drinkers, Transsexdisco, War-Saw, Monolit. W sierpniu muzycy wygrali przegląd muzyczny Planetafest 2013.

Na swoim koncie mają wydane swoim kosztem debiutanckie demo, które promuje teledysk do piosenki Wild Guns. Na początek roku 2014 zaplanowane jest wydanie kolejnego już zarejestrowanego materiału.

FACEBOOK

 

Tagi:NuPlaysOtwarte Wtorki z NuPlaysTraffic Junky;ok stop !72 desperate rebelssolitaryProgresja Music Zone
Podobne wpisy: