22 maja 2014

Otwarte Wtorki z NuPlays III - 23 maja : God Said No / Highlow / Immortal Dreams / Sickroom

NuPlays w kategorii

23.05_otwarte_wtorki.jpg

Już jutro, 23 maja w Progresja Music Zone, odbędzię drugi ćwierćfinał Otwartych Wtorków z NuPlays. Prezentujemy uczestników koncertu.

 

GOD SAID NO

Skład :

Kris - guitar

Przemo - guitar

Fifi - bass

Wojtas - drumms

Kefir – vocals

god said no.jpg

Sami o sobie :

5 różnych gości, 5 różnych osobowości, sporo doświadczenia, jeden cel: rock’n’roll.

 

 

FACEBOOK

 

HIGHLOW

Skład :

Peter - guitars/backing vocals

Mati - guitars/backing vocals

Jamnik - bass/vocal

Hevi - drums

Highlow_-_photo.jpg

 

Sami o sobie :

Highlow to czterech facetów, którzy byli totalnie zagubieni w otaczającej ich muzycznej rzeczywistości. Nie mając możliwości skonstruowania machiny do podróży w czasie, postanowili wziąć sprawy we własne ręce. Czerpią inspiracje z najlepszych źródeł - Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niemieckiej sceny Power Metalowej rodem z lat 80 dodając do tego pierwiastek Thrashu wprost ze swej kolebki - San Francisco.

 

FACEBOOK

 

IMMORTAL DREAMS

Skład :

Aleks Gręziak - wokal

Piotr Świder - gitara

Andrzej Białek - bas

Daniel Piotrowski – perkusja

immorta dreams.JPG

 

Sami o sobie :

Piotr Świder (Peter Dril) gitarzysta, kompozytor, ojciec…… 40 letni koleś, który wszędzie już pracował i wszystko robił . Od 16 roku życia zawsze z kimś gra, coś tworzy i stara się zrealizować swoje (nieśmiertelne) marzenia. W końcu jest w odpowiednim miejscu ,czasie i z odpowiednimi ludźmi, aby jego marzenia stały się rzeczywistością.......bo rzeczy dzieją się same.......

Andrzej Białek: Muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, Master of lutownica. Muzyczny Chuck Norris - w swoim życiu zagrał już wszystko i na wszystkim. Siła spokoju i głos rozsądku. W I.D. gra na tęczy.

Daniel Piotrowski jest urodzony pod szczęśliwą 13 czyli 13 grudnia. W wieku 13 lat rozpoczął naukę gry na instrumentach perkusyjnych. Od tego momentu cały świat przestał dla niego istnieć. Wszystko co było mu potrzebne do życia znajdowało się w sali nr 13 w szkole muzycznej. W czasie kolejnego etapu edukacji, tym razem już na studiach, prześladował go tramwaj nr 13 z miasta Łodzi, ale to właśnie ten ma trasę z akademika na uczelnię. Po 13 latach dopiął swego i z dyplomem w rękach zamknął za sobą drzwi Akademii. Połączenie jego wyobraźni i zainteresowania fizyką teoretyczną sprawiło, że odkrył swój świat na nowo i ujrzał go w 13 wymiarach. Z lekkim przerażeniem, choć już przyzwyczajony do tego, spogląda na kalendarz i widzi, że dziś jest 13 lutego...

Aleks Gręziak: Pamiętacie drugą część Harrego Pottera? Jeśli tak, to powinniście też pamiętać mnie ( a właściwie mój głos). Tak tak, to Ja i to nie jedyny dubbing jaki w życiu poczyniłem. Teraz jestem dzikim charyzmatycznym rockowym wokalistą , podbijającym świat i siejącym popłoch wśród mam co ładniejszych licealistek. Tyle z zewnątrz , bo w środku ciągle jestem czarodziejem, który czuje że nie do końca pasuje do tego świata…

FACEBOOK

 

SICKROOM

Skład :

Sledzik - wokal

Piotrek - gitara

Jimmi - gitara

Malowany- bass

Żaku - perkusja

sickroom.jpg 

Sami o sobie :

Sickroom powstał w 2007 roku w Łowiczu, przez cały okres swojej działalności konsekwentnie rozwija tworzoną przez siebie muzykę którą można opisać jako szeroko pojęty metal. Członkowie zespołu unikają porównań i wchodzenia w podgatunki. Zespół ma na koncie wydaną własnym nakładem w 2010 r. EPkę “147”.

Sickroom dzielił scenę z takimi zespołami jak Frontside, Jelonek, Alastor, Still Well, Proletariat, Lipa Li, Lido, Carnal, Corruption, Lostbone, Carrion. Brał udział w koncertach promujących płytę łódzkiej formacji KaAtaKilla , wystąpił na festiwalu Hunterfest 2009 ,oraz jako bezpośredni suport zespołu Korn na Ursynaliach 2011.

Od roku 2011 do 2014 nastąpiła przerwa w koncertach i praca nad nowym materiałem oraz zdefiniowaniem własnego stylu.

 

FACEBOOK

 

Tagi:NuPlaysOtwarte Wtorki z NuPlaysGod Said NoImmortal Dreams:HighlowSickroomProgresja Music Zone
Podobne wpisy: