22 kwietnia 2014

Otwarte Wtorki z NuPlays III - 23 kwietnia : Bakhanties Keepers / Laura Palmer / OK, stop! / Ugly 10

NuPlays w kategorii

23 kwietnia w ramach piątego koncertu III edycji Otwartych Wtorkó z NuPlays na scenie Progresji zagrają

Bakhanties Keepers, Laura Palmer, OK, stop! oraz Ugly 10.

23.04_otwarte_wtorki.jpg

 

BAKHANTIES KEEPERS

Skład :

Maciej Zalewski - perkusja

Tomek Figura - klawisze,sample,gitara rytmiczna,wokal

Aleksander Droszcz - gitara prowadząca,wokal

Adam Pawluć - bas,wokal

bakhanties.jpg

Sami o sobie :

Czterech kolesi grających ze sobą od ok. roku, a znających się od zawsze. Nasza muzyka jest oparta na masie inspiracji i eksperymentów, a każdy element jest podparty dyskusjami, sensownymi lub mniej. Chcemy tworzyć sztukę obok której żaden człowiek nie będzie mógł przejść obojętnie i będzie w pełni oddziaływała na miejsca, w których się pojawi. Do tej pory zrobiliśmy parę kawałków, zagraliśmy kilka koncertów i w tym momencie naszą muzę można określić po prostu jako alternatywną, bo żaden konkretny, powstały już gatunek nie przychodzi nam do głowy. Uwierzcie, potrafimy na scenie zaprezentować nasze miecze ;)

Facebook

 

LAURA PALMER

Skład :

Charlie Palmer - wokal

Johnny Tomala - gitara

Fryderyk Palmer - pianino

Stelmach - bas

Louis Palmer – perkusja

Laura_Palmer_fot_KasiaSiekierda.jpg

 

Sami o sobie :

Projekt Laura Palmer powstał kilka lat temu w Warszawie. W skład zespołu wchodzą Czarek z Burnin' Hearts (wokal), Michał (pianino), Mariusz z Wrinkled Fred (perkusja), Mariusz z Grzybów (bas) i Tomek z Wrinkled Fred (gitara). Nasza muzyka to nieskrępowane podejście do tradycji rocka, dużo garażowego grania, melodii i chwytliwe refreny. Dźwięki dla fanów Ramones, Motorhead, Arctic Monkeys i The Clash.

Facebook

 

OK, STOP !

Skład :

Kuba Siemienkowicz
Patryk Madaliński
Mateusz Szpakowski
Maria Kiedrowska

Sami o sobie :

Krótki opis zespołu (300 – 800 znaków): Zespół ze Zduńskiej Woli grający własne utwory. Na chwilę obecną tworzą go cztery osoby lecz skład z czasem będzie się powiększał. Gramy muzykę którą czujemy, lubimy i staramy się nie zamykać w jakiejś konkretnej stylistyce. Każda możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością jest dla nas wartościowym doświadczeniem.

Facebook

 

Ugly 10

Skład :

Filip Lato - wokal
Jerzy Wolski - gitara
Michał Kalinowski - gitara
Wiktor Pawelec - bębny
Kuba Łukowski – bas

ugly 10.jpg

Gramy od 2011roku. W 2012 wydaliśmy pierwszy materiał „Five Ugly Songs”, który zebrał dobre recenzje w prasie, gdzie wyróżniono umiejętność zespołu do pisania ciekawych i chwytliwych numerów. Gramy koncerty w Warszawie i poza, bierzemy udział w imprezach, gromadzących wiele zespołów i stale poszerzamy grono naszych słuchaczy jak i nasze możliwości jako instrumentalistów. Na wiosnę 2014 zapowiadamy premierę naszego nowego materiału, nad którym pracowaliśmy niemalże od wydania poprzedniej EP. Materiału, który otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju i którego prezentacji na żywo wręcz nie możemy się doczekać, bo, o ile na co dzień grzeczni i skromni, tak tutaj jesteśmy bardzo przekonaniu i pełni wiary w jakość dźwięków jakie chcemy Wam dostarczyć.

Facebook

 

Tagi:NuPlaysOtwarte Wtorki z NuPlaysProgresjaBakhanties KeepersLaura Palmerok stop !Ugly 10
Podobne wpisy: